fbpx

poznaj nas - jak pracujemy zdalnie

Marzenia się spełniają? Nie. My wierzymy, że marzenia się spełnia. Zobacz jak pracujemy i uczymy się zdalnie i podróżujemy.

Wirtualna Asysta

Daria – bardzo dobra w WordPress i WooCoomerce. Mogę wykonać dla Ciebie stronę i sklep internetowy. Prowadzę profile firm w mediach społecznościowych. Tworzę wideo produktowe i reklamowe dla Twojej firmy. Piszę newslettery, tworzę reklamę w Facebook Ads oraz Google Ads.

Grafiki, logo, wizytówki, infografiki, ulotki, covery.

Projekty architektoniczne

Łukasz – od kilkunastu lat projektuje budynki jednorodzinne i wielorodzinne. Lokale usługowe, gastronomię i robi świetne wizualizacje.

Ogarnia wszystkie informacje potrzebne do pozwolenia na budowę, adaptacje projektów gotowych.

 

Ostatnio projektuje małą architekturę i projekty puszcza w świat.

Edukacja Domowa

Hania – z edukacją domową jest nam bardzo po drodze. Uczęszczamy do szkoły w naszej miejscowości, ale bardzo dużo poznajemy świata poza szkołą. Teraz marzymy o kilkumiesięcznych podróżach i jeszcze większym zagłębieniu się w domową edukację.

Pies na pokładzie

Molly – ta biszkoptowa labradorka dołączyła do nas całkiem niedawno i już zawładnęła naszymi sercami. Ma swoje miejsce w naszej podróży. Jest kompanem o jakim marzyliśmy.

No i przy okazji mamy darmowy, poranny budzik, który nie pozwala nam leniuchować do południa.

“ Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj..”

Mark Twain