fbpx

Zdobywam Świat

PODRÓŻE I NAUKA

Jak aktywnie spędzać czas z dziećmi i przy okazji uczyć się świata

Gdzie nas poniosło tym razem

Jura Krakowsko - Częstochowska

Jura to świetny pomysł na spacery z psem i dzieckiem. Wykorzystaliśmy okazję, nocowaliśmy w namiocie i zdobyliśmy kilka małych szczytów.

Beskidy z psem

Prawie 2 tygodnie pod namiotem, całkiem sporo zdobytych szlaków, burze i deszcze, a przy okazji całkiem sporo dobrej zabawy. Zobaczcie kilka polecanych miejsc.

Chorwacja z dzieckiem

Te widoki to coś co odkryliśmy o wiele za późno. Zawsze był strach przed tym czego nie znamy. Inni już tam byli, a my nie. Więc postanowiliśmy spróbować.

Włochy kamperem

Wypożyczyliśmy kampera, codziennie spaliśmy w innej miejscowości. I już wiem, że nie zamieniłabym tych wakacji na żadne inne. To jest to co pokochaliśmy i do czego mocno dążymy - vanlife.

Mamy busa

Wreszcie jest nasz. Kupiliśmy Citroena Jumpera i będziemy go przerabiać na busa. Ostatnio wojna, inflacja, pandemia, ale chyba nie damy rady się poddać. To nas wciągnęło -droga nas wzywa 🙂

Włochy Kamperem

Jak zorganizowaliśmy naszą podróż kamperem do Włoch. Jak wyglądała nasza trasa, co zwiedziliśmy i jak odkryliśmy najpiękniejsze zakątki w Toskanii.

Co nowego w sklepie?

Kalendarz adwentowy

Jak odliczamy czas do świąt? Codzienne listy z Bieguna Północnego pozwalają nam cieszyć się każdym dniem grudnia. UWAGA! Gwarantujemy poranne pobudki nawet w niedzielę 😉

“Nie odkładaj marzeń, odkładaj na marzenia.”

autor nieznany

[instagram-feed feed=1]

Podróże w stylu vanlife inspirują nas i dają motywację do działania.

O nas

Jesteśmy zwariowaną rodzinką, która kocha podróże. Niedawno kupiliśmy naszego niebieskiego Citroena Jumpera i będziemy przerabiać go na busa. Chcemy podróżować jeszcze więcej

WSPÓŁPRACA?

Możemy wykonać zdjęcia Twoich produktów w drodze, nagrać Reels na Instagram lub inne wideo.

 

Chętnie opiszemy miejsce lub produkt, który sprzedajesz.

Zapisz się na newsletter i otrzymaj podróżniczą checklistę

Co zapakować w podróż?